هنروتجربه-سعیدحضرتی: روح‌الله صدیقی در مراسم آیین دیدار «تک‌نوازی روی یخ‌های شناور» بیان کرد مسئله اصلی فیلم، خانواده است به این خاطر که ما خانواده را بیس و اساس زندگی اجتماعی می‌دانیم و همه ما حس کردیم که اگر راجع به دغدغه‌های خانوادگی صحبت و مسائل مربوط به آن حل شود، بسیاری از مشکلات اساسی جامعه ما حل خواهد شد.

به گزارش سایت هنروتجربه، مراسم آیین دیدار فیلم بلند سینمایی «تک‌نوازی روی یخ‌های شناور» شب گذشته ۹ اسفندماه در موزه سینما برگزار شد. در این مراسم جعفر صانعی‌مقدم مدیر عامل موسسه هنروتجربه، سحر عصرآزاد منتقد و … حضور داشتند.

روح‌الله صدیقی پیش از نمایش فیلم ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی به حاضرین گفت: خوشحالم امشب در کنار شما عزیزان و عوامل و بازیگران فیلم قرار است فیلم را ببینیم. دوستانی که در روند ساخت «تک‌نوازی روی یخ‌های شناور» با من همکاری کردند می‌دانند ما چه روزگار سختی را سپری کردیم تا به اینجا رسیدیم. جا دارد از همه عوامل و دست‌اندرکاران و بازیگران که حدود یک سال در تمرینات شرکت کردند و همه سختی‌ها را به جان خریدند تشکر کنم.

وی ضمن ابراز رضایت از اکران فیلم در موسسه هنروتجربه افزود: اکران «تک‌نوازی روی یخ‌های شناور» در سینماهای هنروتجربه فرصت مغتنمی است و امیدوار و خوشبینم از فیلم استقبال شود به این دلیل که فیلم قصه‌گو است و می‌تواند مخاطب را جذب کند.

این نویسنده و کارگردان عنوان کرد: از همه شما که به دیدن فیلم آمدید ممنونم. فیلم «تک‌نوازی روی یخ‌های شناور» فیلمی مستقل است و نیاز به حمایت همگی شما دارد و از همه شما می‌خواهم برای فیلم تبلیغ کنید.

صدیقی اظهار کرد: مسئله اصلی فیلم، خانواده است به این خاطر که ما خانواده را بیس و اساس زندگی اجتماعی می‌دانیم و همه ما حس کردیم که اگر راجع به دغدغه‌های خانوادگی صحبت و مسائل مربوط به آن حل شود، بسیاری از مشکلات اساسی جامعه ما حل خواهد شد. واقعیت این است که روح هنر و سینما همیشه دنبال حقانیت و مهر بوده و کسانی که آن را فراموش کردند و با آن ارتباط برقرار نکرده‌اند نتوانسته‌اند انسان‌های خوبی باشند و معنای انسانیت و کنار هم‌ بودن را درک کنند. خیلی از مشکلات امروز و جنگ‌های رخ داده به همین خاطر است. اگر پوتین، تارکوفسکی را درست فهمیده بود الان وضعیت دنیا این نبود.

روح‌الله صدیقی در پایان گفت: امیدوارم حرف فیلم به خوبی منتقل شود و از دیدن فیلم در کنار هم لذت ببریم.