هنروتجربه: آیین دیدار مستند «سمفونی حمید» به کارگردانی جعفر صادقی روز شنبه ۱۴ اسفندماه در موزه سینما برگزار می‌شود.

به گزارش سایت هنروتجربه، مراسم آیین دیدار مستند «سمفونی حمید» به کارگردانی جعفر صادقی روز شنبه ۱۴ اسفندماه ساعت ۱۸ در موزه سینما برگزار می‌شود. در این مراسم عوامل فیلم به همراه جمعی از سینماگران و اهالی رسانه پوستر «سمفونی حمید» را امضا می‌کنند و پس از آن به تماشای فیلم می‌نشینند.

در خلاصه داستان این مستند آمده است: حمید علیدوستی ستاره اسبق فوتبال ایران و پدر ترانه، بازیگر مشهور سینمای ایران است، هیچگاه به تیم‌های پرطرفدار نرفت و تصاویر زیادی از او نمانده، ولی از نظر هواداران، فوتبالیست‌ها و حتی هنرمندان یک چهره محبوب به شمار می‌رود، ضمن مرور بر زندگی شخصی و ورزشی او در حین ساخت فیلم به نواری ضبط شده از بازی‌های خودش در زیرزمین منزلش می‌رسیم که بخش کوتاهی از تصاویر بازی‌های او در جوانی دیده می‌شود، او از معدود فوتبالیست‌های ایرانی است که سینما، ادبیات، موسیقی و کتاب در زندگی او جاریست.

عوامل این فیلم عبارتند از: کارگردان و فیلمنامه: جعفر ‌صادقی- تهیه‌کننده: جعفر ‌صادقی- با حضور: ترانه ‌علیدوستی، پیمان ‌معادی، پژمان ‌جمشیدی، عادل فردوسی‌پور، علی پروین، امیر حاج رضایی- تدوینگر: جعفر ‌صادقی- پژوهشگر: جعفر ‌صادقی- تصویر بردار:  مهدی کابلی، مسعود طهماسبی، سیاوش پاکدل- آهنگساز: امیر ‌شمس- صدابرداری: افشین اشراقی- صداگذاری: افشین اشراقی.