هنروتجربه-سپیده شریعت‌رضوی: کارگردان «سمفونی حمید» در آیین دیدار این مستند که شب گذشته ۱۴ اسفند برگزار شد، ابراز امیدواری کرد که در آینده بیشتر از حمید علیدوستی‌ها شنیده شود.

به گزارش خبرنگار سایت هنروتجربه، آیین دیدار مستند «سمفونی حمید» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی جعفر صادقی شب گذشته ۱۴ اسفندماه با حضور فوتبالیست‌ها و عوامل پروژه در موزه سینما برگزار شد.

در این مراسم حمید علیدوستی ملی پوش سابق و مربی فوتبال ایران، مجتبی جباری فوتبالیست، مهدی دادرس عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال و جمعی از عوامل پروژه از جمله مهدی کابلی تصویربردار، مسعود سرافراز یکی از نویسندگان، سیاوش فارابی طراح گریم و جعفر صادقی حضور داشتند.

پیش از نمایش فیلم جعفر صادقی ضمن خوشامدگویی به مهمانان در سخنانی عنوان کرد: امیدوارم مخاطبان فیلم را دوست داشته باشند.

وی ادامه داد: لازم می‌دانم از دوستانی که در تولید این فیلم کنارم بودند، تشکر کنم همچنین باید از حمید علیدوستی که به ما اعتماد کرد تا در مدت ۱۰۳ دقیقه زندگی ورزشی ایشان را به نمایش بگذاریم، قدردانی کنم.

کارگردان «سمفونی حمید» تاکید کرد: امیدوارم در آینده بیشتر از حمید علیدوستی‌ها بشنویم چراکه چنین افرادی در سینمای ایران مغفول مانده‌اند.

صادقی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: فوتبال امروز ایران به بیشتر شناخته شدن انسان‌هایی که شرافتمندانه زندگی می‌کنند، نیاز دارد.

حمید علیدوستی فوتبالیست پیشکسوت نیز در سخنانی کوتاه بیان کرد: وظیفه ایجاب می‌کند از زحمات جعفر صادقی در سه سال گذشته تشکر کنم.

عوامل «سمفونی حمید» عبارتند از کارگردان و تهیه‌کننده: جعفر صادقی، فیلمبرداران: مهدی کابلی، مسعود طهماسبی و سیاوش پاکدل، دستیار فیلمبردار: مسعود کابلی، صدابردار: افشین اشراقی، تدوینگر و طراح پوستر: جعفر صادقی، آهنگساز: امیر شمس، نویسنده گفتار متن: جعفر صادقی، نویسنده: جعفر صادقی و مسعود سرافراز، عکاس: سیددانیال حسینی و باران انوری و طراح گریم:سیاوش فارابی.