هنروتجربه: قسمت سوم از مجموعه مستند «داستان عکس» به کارگردانی مجتبی سعادت در هاشور اکران می‌شود.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط‌ عمومی، قسمت سوم مجموعه مستند «داستان عکس» به طراحی و کارگردانی مجتبی سعادت، فردا دوشنبه ۲۳ اسفندماه ساعت ۱۷ در پلتفرم هاشور تماشایی می‌شود.

این مجموعه مستند که در چهار قسمت تولید شده است، داستان عکس‌های خاطره‌انگیز را از زبان عکاسان آن روایت می‌کند تا مخاطب با قصه‌های‌شان آشنا شود.

هر قسمت از «داستان عکس» قصه پنج عکاس در ژانرهای متفاوت را روایت می‌کند که در قسمت سوم با بهرام محمدی‌فرد و داستان عکس او از شهید مصطفی چمران، عباس ملکی و داستان عکس ۱۷ شهریور، حسن شهسواری که روایت تصویر احمدرضا عابدزاده را بازگو می‌کند، ابراهیم حقیقی و داستان عکس او از احمد شاملو و در پایان سوسن معادلیان که با قصه عکس فریدون فروغی جلوی دوربین می‌رود، همراه می‌شویم.

همه قسمت‌های این مجموعه مستند، در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد داشت و برای تهیه بلیت می‌توانید به سایت هاشور مراجعه کنید.

عوامل «داستان عکس» عبارتند از طراح و کارگردان: مجتبی سعادت، مشاور و برنامه‌ریز: حسین خلج، دستیار کارگردان: محمد حسینی، تصویر: مجتبی سعادت، مدیر تولید: فرید پرویز، تیتراژ: معید سعادت، گرافیست: افرا شهروزی، مجری طرح: الناز پرویز، روابط عمومی: فروغ گشتیل.