هنروتجربه-سپیده شریعت‌رضوی: مدیر فیلمبرداری «سرانگشتان فرشته» می‌گوید این اثر به دلیل فرم مینیمالیستی و آوانگاردی که دارد، تماشایی است.

احسان کفاش مدیر فیلمبرداری فیلم سینمایی «سرانگشتان فرشته» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن آقالر که این روزها میزبان مخاطبان خود در سینماهای «هنروتجربه» است، در گفتگو با خبرنگار سایت هنروتجربه با اشاره به اینکه این اثر اولین همکاری او با کارگردانش است، گفت: خوشحالم به این کار معرفی شدم چراکه همکاری خوب و دلچسبی اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: «سرانگشتان فرشته» پروژه بسیار سختی بود و چالش‌های بسیاری داشت که با کمک کارگردان، رضا رزم طراح صحنه و عوامل دوست داشتنی فیلم چالش‌ها برطرف شد.

مدیر فیلمبرداری «سرانگشتان فرشته» با بیان اینکه سیاه و سفید بودن کار یکی از چالش های اساسی او در این پروژه بوده است، اظهار کرد: طبق صحبت‌هایی که با دوستان داشتیم، سر هر پلان تونالیته های مختلف خاکستری را در مانیتور چک می‌کردیم و براساس تصویر سیاه و سفیدی که در مانیتور می‌دیدیم، قاب می بستیم.

کفاش افزود: در هر پلان محسن آقالر، رضا رزم و من به جمع بندی نهایی می‌رسیدیم و خروجی کار چیزی بود که همه از آن راضی بودیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه «سرانگشتان فرشته» برایش اثری جذاب و دوست داشتنی است، خاطرنشان کرد: به علاقه‌مندان سینمای هنری پیشنهاد می‌کنم این اثر را به دلیل فرم مینیمالیستی و آوانگاردی که دارد، به تماشا بنشینند.

آرش مشورت، توفان مهردادیان، علیرضا مهران، علی مدنی، پیام نوروزی، محسن زرآبادی‌پور، عبدالله عاچپرین، لطف الله سیفی، عقیل تقی‌زاده، بهاره سلیمانی، امیر قدیم‌آبادی، میلاد مرادی‌نسب و ماه‌چهره خلیلی از جمله بازیگران «سرانگشتان فرشته» هستند.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی که اولین ساخته بلند داستانی کارگردان آن به حساب می‌آید، آمده است: فیلم حکایت مردی است که ابتدای آن آرزویی می‌کند، تمام طول فیلم نمایش تقدیری است که او را به سمت آرزویش می‌کشاند و ما نیز در این راه به او کمک می‌کنیم.