یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
FA EN
آدم پران

خلاصه داستان

در یک منطقه جنگلی مرزی، پیرمردی ناشناس افرادی را از مرز رد می‌کند. او آدم‌ها را تا جایی از جنگل همراهی کرده و عبور از مسیر باقی مانده را به خودشان واگذار می‌کند. پیرمرد می‌داند که عبور از مرز غیرممکن است و تیراندازی مرزبانان به سمت افرادی که در جنگل رها شده‌اند،هر بار اتفاق می‌افتد. یک روز پسر و دختری جوان برای عبور از مرز به او مراجعه می‌کنند. پیرمرد با اکراه آن‌ها را می‌پذیرد در حالی‌که به نظر می‌رسد، دختر توجه‌اش را جلب کرده‌است.
کارگردان:امیررضا جلالیان
تهیه‌کننده:
میثم جمالی
فیلمنامه‌نویس:
بازیگران:
محمد ساربان
،
حامد نساج بخارایی
،
بهاره کاظمی
،
امیر امیدی راد
مدیر فیلم‌برداری:
مسعود امینی تیرانی
مدیر صدابرداری:
هادی معنوی پور
تدوین:
عماد خدابخش
جوایز:
جایزه بهترین کارگردانی و تدوین فیلم داستانی در جشنواره منطقه‌ای مشگین شهر اردبیل
خانه هنرمندان

خانه هنرمندان

تهران - خیابان ایرانشهر - بوستان هنرمندان

۰۲۱-۸۸۳۱۰۴۵۷

اطلاعات بیشتر
خانه هنرمندان

امیررضا جلالیان کارشناسی ارشد مهندسی مواد از دانشگاه امیرکبیر تهران دارد و دوره آموزشی نظری و عملی فیلم‌سازی را در انجمن سینمای جوان ایران گذرانده‌است. جلالیان در کارنامه‌اش کارگردانی فیلم‌ کوتاه داستانی«چاه» ،فیلم بلند مستند «کد۶» ،فیلم‌های کوتاه پویانمایی «زندگی من»،«جعبه سیاه»، فیلم کوتاه داستانی «زمان گمشده» «خروس‌ها» ،«گرگ‌ها» و…را دارد.

خانه هنرمندان

پیرمردی تنها در جنگل، آدم‌های بی‌پناهی را که به امید عبور از مرز همراه او می‌شوند، در وسط راه رها می‌کند. پیرمرد می‌داند که راهی برای رهایی از جنگل مه‌آلود نیست و کسی که به اعماق جنگل برود، کشته خواهد شد. پیرمرد همه چیز را می‌داند و کارش را بدون کوچک‌ترین لغزش انجام می‌دهد. او به صدای شلیک مرزبان‌ها عادت دارد.

*

code