شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
FA EN
بشین عزیزم

خلاصه داستان

مهتاب شب تولد بردیا پسرش را در رستورانی در مرکز شهر جشن گرفته‌است. با ورود خسرو پدر بردیا اما این جشن تولد رنگ و بویی عجیب می‌گیرد.
کارگردان:علی نظری
تهیه‌کننده:
خاطره اسدی
فیلمنامه‌نویس:
بازیگران:
سعید چنگیزیان
،
بهاره کیان افشار
،
بیژن افشار
،
حسام رحیمی منش
مدیر فیلم‌برداری:
امین جعفری
مدیر صدابرداری:
رضا تهرانی
تدوین:
روح الله انصاری
پردیس سینمایی چارسو

پردیس سینمایی چارسو

تهران، خیابان جمهوری اسلامی، تقاطع پل حافظ

۶۶۷۲۴۴۴۴

اطلاعات بیشتر
هنروتجربه بابل

هنروتجربه بابل

بابل - میدان هلال احمر - مجتمع سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی

۰۱۱۱-۳۲۳۳۷۳۳۸

اطلاعات بیشتر
پردیس سینمایی هویزه مشهد

پردیس سینمایی هویزه مشهد

مشهد - خیابان دانشگاه - چهارراه گلستان

۰۵۱۱-۸۴۳۷۵۷۵

اطلاعات بیشتر
خانه هنرمندان

خانه هنرمندان

تهران - خیابان ایرانشهر - بوستان هنرمندان

۰۲۱-۸۸۳۱۰۴۵۷

اطلاعات بیشتر
خانه هنرمندان

علی نظری فارغ‌التحصیل رشته ادبیات نمایشى است و تجربه حضور در کلاس‎هاى بازیگرى تئاتر داوود رشیدى را دارد. او تاکنون فیلم‌های کوتاهی چون «ثانیه‌ها»، «چشم روشنى»، «این جاده زیباست» و.. را کارگردانی کرده‌است. نظری به عنوان برنامه ریز و دستیار اول کارگردان با فیلم‌های سینمایى و تلویزیونى همکاری داشته‌است که از میان‎ آن‌ها می‌توان به فیلم «دلم مى خواد» به کارگردانى بهمن فرمان آرا،«فصل باران‌هاى موسمى» به کارگردانى مجید برزگر، «در میان دیوارها به کارگردانى شاپور شهبازى» اشاره کرد. فیلم‌های کوتاه او تاکنون در جشنواره‎های متعدد داخلی و بین‌المللی به نمایش در آمده‌اند.

خانه هنرمندان

سینما هنرى است که برآیند همه هنرهاست. سینما جزئیات و کلیات بسیارى را در خود نهفته دارد که هر مخاطبى با هر سلیقه‌اى مى‌تواند به گونه‌اى شخصى با آن همذات پندارى کند. سینما در واقع همان هنروتجربه است، هنرى که با تجربه همراه است و چه خلق کننده و چه بیننده اثر خلق شده را با جهان بینى روبه‌رو مى‌کند.
بسیار خرسندم که با فیلم«بشین عزیزم» در اکران فیلم‌هاى هنروتجربه حاضر هستم تا از نظرات و جهان‌بینى مخاطبین فهیم این بخش از سینماى کشورم بهره‌مند شوم.

*

code