چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
FA EN
تا ۱۰ بشمار
خرید بلیت

خلاصه داستان

داستان فیلم «تا ۱۰ بشمار» روایت چند ساعت از زندگی زوجی با اختلاف سنی زیاد است که در مسیر‌ی با چالش گفتمان وارد ماراتنی مسابقه گونه تا شماره 10 می‌شوند.
کارگردان:فرید ولی زاده
تهیه‌کننده:
فرید ولی زاده
فیلمنامه‌نویس:
بازیگران:
منوچهر زنده دل-غزال نظر-الناز باطنی- مانیا بابایی- بهرام حسینی-آرش یزدان و امیر نظر
مدیر فیلم‌برداری:
حسین قلی پور
مدیر صدابرداری:
مسعود حمیدیان
تدوین:
سعا دت بستام
تا ۱۰ بشمار

فرید ولی زاده  ،بازیگر،نویسنده،کارگردان و تهیه کننده سینما فارغ التحصیل کارشناسی و دارای نشان هنری  از شورای عالی انقلاب فرهنگی  در رشته “بازیگری” است.وی از شاگردان استاد حمید سمندریان بوده و تا به امروز ۱۵ فیلم سینمایی را در مقام بازیگر،نویسنده،کارگردان و تهیه کننده در کارنامه هنری خود دارد. “تا ۱۰ بشمار “پنجمین ساخته او صرفا در مقام کارگردانی است.

تا ۱۰ بشمار

فیلم سینمایی “تا۱۰ بشمار”با ساختار روانشناسی حکایت روابط امروزی زوج هایی با اختلاف سنی بالا است که شاید هریک با معیار و دوره سنی  خود زندگی کنند ولی فرصتی برای شناخت از موقعیت کنونی خود ندارند و به واسطه همین اختلاف سنی و سلیقه ای ،درک درستی از عشق پنهان خود ندارند  و دیواری نازک به قطر دانستن گذشته و رمزهای صفحه های مجازی(اینستاگرام ،فیسبوک…) بین خود کشیده اند که این دیوار ولایه های عشق پنهانی را شاید با یک مسابقه و# چالش# از بین ببرند                                                .

“تا ۱۰ بشمار “یک فیلم حرکتی است که قرار بود یک سکانس پلان باشد ولی موانع متعدد این ساختار را به گونه ای دیگری سوق داد ساخته شدن این فیلم مرهون زحمات عوامل فیلم بخصوص  فیلمبرداری است که روزانه قریب به ۳۰ کیلومتر را با وسایل سنگین تصویر برداری و با وجود موانع سخت حرکتی ،رو به عقب قدم برمی داشت.

*

code