یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
FA EN
داره صبح میشه

خلاصه داستان

گلی و سامان یک شب قبل از جشن ازدواجشان، مهمانی دوستانه برگزار می‌کنند، اواخر مهمانی در جمعی صمیمی‌تر بازی را شروع می‌کنند، که این بازی و شوخی گلی و سامان را درگیر موضوعی می‌کند و همین بهانه‌ای می‌شود برای ورود به قصه خانواده‌هایی دیگر در همان شب...
برچسب‌ها:
کارگردان:یلدا جبلی
تهیه‌کننده:
فردین خلعتبری
فیلمنامه‌نویس:
بازیگران:
رویا نونهالی
،
بابک کریمی
،
مهدی احمدی
،
رعنا آزادی‌ور
،
ایرج شهزادی
،
امیرحسین آرمان
،
الهه حصاری
،
فریبا جدیکار
،
گیلدا حمیدی
،
حمیرا نونهالی
،
ارنواز صفری
،
ارشیا جم
،
مانی مزکی
،
زهرا صادقی
،
آرش لاجوردی
،
نرگس نوظهور
مدیر فیلم‌برداری:
مجید گرجیان
مدیر صدابرداری:
محمود خرسند
جوایز:
نامزد بهترین فیلم در بخش هنر و تجربه در سی‌ و سومین جشنواره فجر
داره صبح میشه

یلدا جبلی فارغ التحصیل سینما ( گرایش تدوین ) از دانشگاه هنر سال ۱۳۸۴است. او تاکنون چند تله فیلم از جمله تله فیلم «یک فنجان چای گرم-۱۳۸۷» را برای شبکه یک ۱۳۸۷ و تله فیلم «این جاده دو طرفه است- ۱۳۹۰»  را برای شبکه چهار کارگردانی و نویسندگی کرده‎است.
جبلی هم چنین تدوین تعدادی سریال و فیلم سینمایی را در کارنامه دارد که از میان آن ها می توان به سریال اولین شب آرامش، عشق گمشده، سریال تبریز در مه و فیلم سینمایی بشارت به شهروند هزاره سوم اشاره کرد.
او هم چنین کارگردانی و نویسندگی و تدوین چند مستند و فیلم کوتاه رانظیر مستند داستانی «یک جای خالی- ۱۳۸۶» انجام داده است.
جبلی در زمینه ساخت فیلم کوتاه هم تجربه دارد و از میان کارهای او  می توان از فیلم‎های کوتاه نیلوفر خاوری (۱۳۸۰) -،تولد پسرم (۱۳۸۱) ،به پرده نارنجی دست نزن (منتخب جشنواره فجر- ۱۳۸۳) نام برد.

داره صبح میشه

یک ـ داره صبح می‌شه ثمره تلاش عاشقانه گروهی دوست داشتنی در روزهای سرد زمستان نود و دو است. فیلمی که با تجربه اندک من و روی شانه مهربان کسانی ساخته شد که شرافت و معرفتشان به اندازه هنرشان قد کشیده است.
دوـ به خاطر تجربه‌های بسیاری که این فیلم برایم داشت و رفاقت‌های ناب، قدردان و شکرگزارم. شاید در مقابل چشم اندازم از مسیر پیش رو، قصه‌هایی که درگیرشان هستم و یا نگاه جدی من به سینما و توقع از خودم و شرایط حرفه‌ای که برای این سینما آرزویش را دارم، داره صبح می‌شه، گام بلندی نباشد ولی قطعا به واسطه تجربه اول بودنش، جای ویژه‌ای برای من خواهد داشت و امیدوارم با همه نقاط ضعف و قوتش به دل بنشیند.
سه ـ قطعا آن‌هایی از دیدن این فیلم لذت بیشتری خواهند برد که، لحظه‌ای از آن را از دست ندهند.

  • mina
    ۱ خرداد ۱۴۰۱

    این فیلم را هفته پیش دیدم و چقدر خوشحالم از دیدن آن،از حس نابی که لحظه تماشای صحنه های پر حس آن به من القا شد.تشکر از تیم حرفه ای خانم جبلی و کار متفاوت ایشان.

*

code