دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
FA EN
نگاتیو

خلاصه داستان

تعدادی از دانشمندان جهان دور هم جمع می‌شوند تا محیط زیست جهان را نجات دهند ولی در نیمه‌های همایش همگی به خواب می‌روند تا اینکه سیل سونامی آن ها را از خواب بیدار می‌کند.
کارگردان:بهزاد رسول‌زاده
مدیر فیلم‌برداری:
بهزاد رسول‌زاده
تدوین:
بهزاد رسول‌زاده
پردیس سینمایی هویزه مشهد

پردیس سینمایی هویزه مشهد

مشهد - خیابان دانشگاه - چهارراه گلستان

۰۵۱۱-۸۴۳۷۵۷۵

اطلاعات بیشتر
خانه هنرمندان

خانه هنرمندان

تهران - خیابان ایرانشهر - بوستان هنرمندان

۰۲۱-۸۸۳۱۰۴۵۷

اطلاعات بیشتر

بهزاد رسول زاده، متولد ۱۳۴۵ و حدود سی فیلم کوتاه ساخته است. «ینده بدمله»، «خاک خیس»، «بقچه»، «پنجره»، «عکس»، «پس چند تا»، «نگاه شکسته»، «قشنگه روجم» از جمله فیلم‌های او است و حدود شصت جایزه داخلی و خارجی دریافت کرده. او توانست در سال ۱۳۷۸ هفت تندیس در بخش‌های مختلف برای فیلم «ینده بدمله» از پانزدهمین جشنواره سینمای جوان کسب کند.

یادمه وقتی که کودک بودم سینما را با عینک کهنه و قدیمی پدرم شناختم هر وقت که صدای عصبانیت پدرم توی حیاط می‌پیچید همه می‌دانستند که پدرم عینکش را گم کرده و همه یکسره به سراغ من می‌آمدند چون می‌دانستند که وقتی که هوا آفتابی می‌شود و نور خورشید از پنجره به اتاق می‌تابید من جلوی پنجره را با مقوا می‌پوشاندم تا اتاق تاریک شود و بعد مقوا را به اندازه فریم عینک سوراخ می‌کردم تانور خورشید توسط این سوراخ به دیواراتاق بتابد و بعد عینک پدرم را برداشته وجلوی نور می‌گرفتم و فیلم‌های دور ریخته شده را که ازسینما جمع‌آوری کرده بودم به پشت عینک قرار می‌دادم و بعد تصویر بزرگی از فریم‌ها را در دیوار مشاهده می‌کردم. در آن اتاق نیمه تاریک ساعت‌ها تنها بودم و با دقت به جزییات تصاویر دقت می‌کردم بعد از آن دیگر آن لذت را در هیچ یک از سینماها احساس نکردم.

*

code