پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
FA EN
(هنر وتجربه) فیلمهای کوتاه
خانه هنرمندان

خانه هنرمندان

تهران - خیابان ایرانشهر - بوستان هنرمندان

۰۲۱-۸۸۳۱۰۴۵۷

اطلاعات بیشتر
موزه سینما

موزه سینما

تهران - خیابان ولیعصر - باغ فردوس

۲۲۷۲۳۵۳۵

اطلاعات بیشتر
پردیس سینمایی هویزه مشهد

پردیس سینمایی هویزه مشهد

مشهد - خیابان دانشگاه - چهارراه گلستان

۰۵۱۱-۸۴۳۷۵۷۵

اطلاعات بیشتر
پردیس سینمایی کورش

پردیس سینمایی کورش

تهران - بزرگراه شهید ستاری - نبش پیامبر مرکزی - شماره ۵۷

۴۴۹۷۱۹۳۰-۴۰

اطلاعات بیشتر
 • علی اسماعیلی
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  من تو این مجموعه فیلم ماه عسل و سوزن رو بسیار دوس داشتم

 • علی
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام.به شدت توصیه میکنم فیلم ” شب امتحان ” به نویسندگی و کارگردانی علی ثقفی رو در اکران نوروزی هنر و تجربه در بخش فیلمهای کوتاه روز ببینید.فیلمنامه و کارگردانی و بازیهای بسیار خوبی داره.دیدنش رو از دست ندین.

 • مرسلی
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  در آن یک سانس به ترتیب :
  ۱ – سوزن (که آدم دچار حسادت میشه نسبت به کارگردان جوانش که از تعلیق میگذره و حتی باهاش بازی میکنه… یک جور ترکیب سینمای فرهادی و کیارستمی با بار آموزشی تربیتی خیلی زیاد… فیلم های قزوینی زاده رو میشه شدیدا به پدر و مادرها توصیه کرد)
  ۲ – از طرف آن ها (که انقدر دکوپاژش روانه و دیالوگ ها به خوبی روزمره شده و جسورانه است که بازی های بعضا کنترل نشده و نوع دیالوگ گویی بیش از حد رگباری و خام بودن تعلیقش را میتونیم فراموش کنیم…پادرهوایی آخر فیلم در گذر زمان تناسب خوبشو با کلیت فیلم نشون میده)
  ۳ – چند کیلومتر دورتر (کاش.. کاش.. کاش حس خوب دیالوگ های ذره ذره افشاگر و بازی خوب رایا نصیری که به اندازه به فروپاشی میرسه و صدای هم دلی برانگیز سهیلا گلستانی (که تاثیرگذارتر از زمانیه که ایشونو می بینیم) قربانی تکرار بی دلیل سکانس اولش نمیشد… قربانی تغییر زاویه دیدی که اصلا پیشبرنده درام نبود)
  ۴ – ماه عسل (که بازی خوب “ترانه علیدوستی” وارِ آناهیتا افشار تلف میشه در مقابل اغراق بیش از اندازه مهرداد صدیقیان (ضعف کارگردان) و از مهم تر فیلمنامه ای از پیش معلوم که به شوک پایانیش تکیه کرده… واقعا این متن از محمد یعقوبیه..؟)

 • هادی
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  پیشنهاد می کنم فیلم کوتاه چند کیلومتر دورتر رو حتما ببینید. از این اتفاق خوب یعنی نمایش فیلم های کوتاه خوب خیلی خوشحالم و امیدوارم ادامه دار باشد

 • soheil
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  دیدن این چهار فیلم رو از دست ندهید :
  فیلم کوتاه کلاسیک : (سینما, سگ) (خانه مادری ام مرداب)
  فیلم کوتاه : (از طرف آنها) (سوزن)

*

code