جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
FA EN

خلاصه داستان

گیتی و علیرضادر کنار هم زندگی آرام ومتوسطی دارند. گیتی که استاد یار دانشگاه است برای ارائه مقاله علمی خود به زنو باید سفر کند . علیرضا در کابوس های که او را در مرز ازبین رفتن قرار داده ، سرگردان است.او به پیشنهاد روانپزشک خود دست به اعتراف عجیبی می زند . اعترافی که مسیر زندگی عاشقانه گیتی و علیرضا را به فروپاشی می کشاند.
کارگردان:حمیدرضا هنری
تهیه‌کننده:
همایون رضا عطاردی – عزت الله جامعی ندوشن
فیلمنامه‌نویس:
بازیگران:
آرش آصفی - رویا جاویدنیا – زهرا برومند – کریم اکبری مبارکه – سیامک راشدی – مریم معینی و معرفی ریحانه رضی
مدیر فیلم‌برداری:
محمد رسولی
مدیر صدابرداری:
علی اصغر علیان
تدوین:
حمیدرضا هنری
گیتی همسر علیرضا

حمید رضا هنری

متولد آبان ماه ۱۳۵۶  – مشهد

وی که فارغ التحصیل کارگردانی سینماست بانوشتن در نشریات سینمایی و روزنامه نگاری در اواخر دهه هفتاد کارش را آغاز کرد و با عکاسی ادامه داد و همکاری مستمرش را با نشریه تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر سال در همان سالها آغاز کرد ساخت فیلم های کوتاه و مستند از سال ۱۳۸۳ و شرکت در جشنواره های کوتاه تهران ، شهر ، نانت فرانسه و وین اتریش با فیلم های همچون توالی ، چهارراه ، مدرهای تهران و…

ساخت فیلم های همچون رادیو ابادان و خانه رخشان برای تلویزیون و ساخت تیتراز برای فیلم های سینمایی همچون حوالی اتوبان و آقا یوسف  و مستند های پرتره هنرمندان برای موزه هنرهای معاصر تهران  و … در کارنامه کاریش دیده می شود.

گیتی همسر علیرضا

انسان مصلوب در کابوس ،انسانی که خود تار و پود کابوس هایش را ترسیم کرده است .روایت مردی که خانواده اش را دوست دارد و در میان کابوس هایش از نابودی بنیان خانواده اش در هراس است تنها اعتراف است که اورا به ساحل آرامش و رهایی از طوفان خود اندیش سوق خواهد داد.

در پس قصه های کابوس وار ، عشق در کمین است اکسیری نایاب همچون خود سینما که جادوی است برای تصویر همه آنچه که می اندیشیم.

*

code